Klub deskových her Paluba | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub deskových her Paluba

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Na Palubu může přijít každý příznivec deskových her libovolného věku, rasy, národnosti či vyznání. Můžete chodit sami na Palubě vždy najde spoluhráče s přáteli posedět, popovídat si, zahrát si občas pravidelně a nemusíte se stát členem Podívejte se, kdy můžete přijít. Komu je Paluba určená předškoláčkům máme mnoho deskových her pro děti od 3 let dětem od 6 let spoustu her mohou hrát hráči již od 6 let teenagerům je mnoho fakt dobrých her na mejdany a podobné příležitosti dospělým není pravda, že hry jsou jen pro děti. I dospělí, kteří přišli "jako doprovod" se nakonec nemohli odtrhnout od hry! seniorům nezáleží na věku, hlavní je, zda jste mladí duchem a chcete se pobavit! expertům jednak k mnohým hrám máme kluby a pro pronikání do těch méně známých slouží klubohraní, a také pořádáme řadu turnajů laikům pomůžeme vám s výběrem i vysvětlíme pravidla

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Lidická 40
Telefon: 257 324 291
E-mail: [email protected]

> Komentáře