Klub Rákosníček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub Rákosníček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Nabízíme službu hlídání dětí od 2 do 4 (5) let a to na pobočkách: "Své dítě můžete bezstarostně vložit do naší péče od 1. 9. 2009 denně v době 8:00 - 13:00. Ve středu hlídání od 8:00 - 15:30. Jiný čas dle osobní domluvy." Cena: celodenní a celotýdenní docházka 4700,-/měsíc nebo formou permanentky od 45,-/hodinu. Docházka dle domluvy (pravidelná i nepravidelná). Stále jsou volná místa. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo se přijít přímo podívat do klubu v dopoledních hodinách. Nabízíme spoustu tvořivých činností, individuální přistup, pěkné a podnětné prostředí, kurzy keramiky a hraní na flétnu a edukační skupinky pro předškoláky, které jsou v cenně hlídání. Kurzy keramiky jsou vhodné pro děti od 3 let a hraní na flétnu pro děti od 4 let. S keramickou hlínou pracujeme i mimo keramický kurz. S dětmi využíváme vlastní zahradu. Polední spánek možný. Pro lepší adaptaci dítěte v klubu, je možná přítomnost rodiče. V rámci hlídání nezajišťujeme stravu. Tu si musí dítě přinést samo.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Kroftova 64
Telefon: 606206477

> Komentáře