Herna Sluníčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Herna Sluníčko

Foto: Lucie Hamplová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Nevíte kam s Vašimi dětmi? Přijďte se podívat k nám! Nabízíme cvičení pro děti a různé zajímavé semináře a přednášky, na které je možné dorazit i s malými dětmi. Dále nabízíme maminkám (případně i tatínkům nebo babičkám), kteří jsou se svými dětmi doma, sejít se, popovídat si,vyměnit si zkušenosti a hlavně umožnit i těmto malým dětem kontakt s vrstevníky. K dispozici je Herna - místnost, kde si děti mohou pohrát s hračkami a maminky příjemně posedět, popovídat, uvařit kávu či čaj. Děti si u nás mohou pohrát s hračkami a učit se navazovat první kontakty s dalšími dětmi, podělit se o hračky a také si hračky po sobě při odchodu uklidit. Pro děti a jejich maminky, které mají zájem a zručnost a jejich ratolest/i jim to dovolí, nabízíme drobnou výtvarná činnost (např. tvorba svíček, malování, ubrousková technika, batikování, kurz šití apod.). S sebou: přezůvky, oblečení na hraní a dobrou náladu.

> Otevírací doba

Po-Pá:9-17

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Palackého 2411
Telefon: 777 352 505
E-mail: [email protected]

> Komentáře