Dětský klub Kodymka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Kodymka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Dětský klub Kodymka (DKK) využívá veliké zahrady a historických prostor usedlosti Kodymka v Praze 6 - Dejvicích (dříve Horní Šárka) nedaleko od kostela svatého Matěje Program Dětského klubu Kodymka syntetizuje prvky některých alternativních i inovativních směrů jako např. waldorfské či lesní pedagogiky s výukovou metodou Montessori a se zásadami programu Začít spolu – koneckonců v DKK pracují pedagožky s teoretickou i praktickou průpravou ve všech těchto směrech. Nejsme 100% zastánci žádného z těchto směrů. Vedeme děti k zájmu o přírodu i světu kolem nás. Snažíme se používat hodně zážitkové pedagogiky a ukázat dětem dnes již téměř zapomenuté hodnoty jako např. vážit si práce druhých, umět spolupracovat a radovat se z maličkostí. Dětský klub Kodymka nabízí celodenní vyžití pro děti různého věku. V malém kolektivu bude zajištěn individuální přístup ke každému dítěti dle jeho věku, potřeb a zájmů. Pokud to počasí umožní, budou děti venku, v létě třeba i po celý den. Na zahradě se mohou děti věnovat různým pohybovým aktivitám na čerstvém vzduchu v těsném kontaktu s přírodou. Zde na ně čekají různá zvířátka, která zde volně žijí (veverky, ježci, skokani, čolci, koňadry, mlynaříci, straky, sojky….) nebo je děti chovají (králíci, morčata, želvy…). Vyzkoušíme si i pěstování různých plodin. V útulném rodinném prostředí usedlosti Kodymka najdou děti spoustu her a hraček, vyzkoušejí si různé výtvarné techniky a hru na některé hudební nástroje. Občas si vyjdeme si na výlet do okolí a třeba i do zoologické zahrady. O bohatý a pestrý program se postarají nejen naši zkušení stálí pracovníci, ale i hosté, kteří nás například zavedou do keramické dílny nebo nám ukáží, jak hrají a zpívají peruánští indiáni. Nechte se překvapit!

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Na Fišerce 19
Telefon: 739 657 535
E-mail: [email protected]

> Komentáře