Andělky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Andělky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Andělky, jsou tu pro vás, kdo se chcete věnovat se nejen svým dětem, ale i sobě samým. A pro Vás, kdo máte dětí víc a chcete se jim věnovat alespoň někdy jednotlivě. A samozřejmě i pro všechny, koho u nás něco zaujme. I rodiče se potřebují udržovat ve fyzické i psychické kondici a dělat občas i něco jiného, než jen soustředěně pečovat o své potomky. A co ti, kdo mají dětí více a nemají babičky či chůvy? Jak dopřát druho a dále rozeným stejně pestré vyžití jako nejstarším? Proto vznikly v rodinném domku v pražských Stodůlkách Andělky: kurzy pro vás i vaše děti. Pro rodiče, kteří chtějí dělat chvilku i něco pro sebe, a přitom mít zajištěné hlídání. Nebo se chtějí aktivně věnovat jednomu ze svých dětí a potřebují obstarat ostatní. Kurzy jsme volily z různých zájmových oblastí, jejich nabídku budeme přizpůsobovat Vašim aktuálním přáním a potřebám, jako ostatně celý provoz. Přijďte, Andělky se na vás těší!

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: K Zahrádkám 22
Telefon: 606 914 460
E-mail: [email protected]

> Komentáře