Domeček u dvou tetiček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Domeček u dvou tetiček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Soukromé hlídání dětí od batolete, až do předškolního věku s celoročním provozem v pěkném, rodinném prostředí se zahradou. Rádi bychom u nás přivítali i děti tělesně postižené a umožnili tak, sdružování dětí zdravých i postižených. Dále by bylo našim přáním, aby se zde setkávaly děti se starší generací. Bude nám ctí, když nás navštíví babička - dědeček, kteří mají pocit, že jsou sami a podělí se s námi o své zkušenosti a třeba i pohádku :=) Provozní doba od 7:00 do 16:00 hod. po domluvě zajistíme hlídání vašeho dítěte nad rámec pracovní doby, možné i noční hlídání. Denní program reaguje na aktuální situaci a rozpoložení dítěte. Malý kolektiv 10 dětí. Ceny našich služeb Každá započatá hodina od 35 Kč do 75 Kč. Navštivte nás častěji, vyjde Vás to levněji :=) V ceně je zahrnuta svačina, pití a hygienické potřeby. ( nudle, pusa, ruce, kakání, čůrání :=D )

> Otevírací doba

07:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Kolářská 2
Telefon: 723080074 721957785

> Komentáře