Agentura Berunka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Agentura Berunka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

jednorázové nepravidelné hlídání dětí všech věkových kategorií pravidelné dlouhodobé hlídání dětí všech věkových kategorií hlídání převážně v domácnosti klientů z důvodu nejpřirozenějšího prostředí dítěte po domluvě lze zajistit i nárazové hlídání v domácnosti pečovatelky hlídání pouze na území města Brna a v jeho blízkém okolí (spojení MHD) při pravidelném hlídání zajištění stálé pečovatelky hlídání ve dne i v noci hlídání o víkendech a státních svátcích v případě onemocnění chůvy možnost zajištění chůvy náhradní aktivní péči o svěřené děti - pečovatelky tvoří program pro děti úměrně k jejich věku, dbají na všestranný vývoj dítěte - pohyb, kreativitu, rozvoj fantazie a logického myšlení, výtvarné techniky, učení prožitkem, poznávání svého okolí, socializace mezi ostatními dětmi - dospělými, hry s hudbou a na hudbu, hry pro rozvoj smyslů, osvojování si hygienických návyků apod. zajištění zvyklostí a denního režimu dítěte profesionální chůvu námi řádně prověřenou a proškolenou pro práci s dětmi od nejútlejšího věku diskrétnost, ohleduplnost a lidskost při komunikaci s dětmi i klienty Jednorázové hlídání 130 Kč/ hod. Pravidelné hlídání 120 Kč/ hod. Příplatek za každé další dítě + 15 Kč/ hod. Příplatek za hlídání ve státních svátcích a o víkendech + 20 Kč/ hod. Hlídání v dětských koutcích Doh

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Bystřinova 16
Telefon: 777061964
E-mail: [email protected]

> Komentáře