Agentura Mia | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Agentura Mia

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Zajišťujeme pravidelné hlídání dětí v rodinách Jsme vám po ruce i v případě, že naše služby potřebujete pouze výjimečně Staráme se o malé marůdky Vyzvedáváme děti ze školky či školy Doprovázíme je do nejrůznějších kroužků či sportů Doučujeme v rozsahu učiva základní školy Organizujeme narozeninové a jiné oslavy Hlídáme děti hotelových hostů Pečujeme o ně v dětských koutcích sportovních zařízení a jazykových škol Staráme se o dětské návštěvníky firemních akcí i rodinných oslav. Děti hlídáme především v rodinách, u Vás doma, kde se děti cítí nejlépe. Nabízíme ale také hlídání v domácnosti pečovatelky. Odborně zajišťujeme také hlídání dětí ve věku od narození v dětských koutcích, na svatbách, v hotelích, mateřských centrech, na golfových a jiných turnajích. Nabízíme zajímavé programy pro narozeninové oslavy pro rodiny i firmy a děti jejich zaměstnanců. Na požádání připravíme zábavný program plný her a nevšedních aktivit. Foto - http://www.mia-hlidani-deti.cz

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Špitálka 33
Telefon: 776 55 75 55
E-mail: [email protected]

> Komentáře