Agentura Domov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Agentura Domov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Agentura Domov se sídlem v Praze, působí na českém trhu od roku 1998. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis v oblasti úklidu. Nabízíme především úklid domácností, úklid kanceláří, hlídání dětí a služby firemní hospodyně. Dále nabízíme úklid a správu administrativních budov, firem, obchodních komplexů, sportovních center, zdravotnických zařízení, škol, hotelů;, aj. Zabýváme se také kompletními službami pro domácnosti. Veškeré úklidové a ostatní služby jsme schopni poskytnout přesně dle představ klienta a to jak pravidelně tak jednorázově. Při úklidu a jiné práci používáme nejnovější stroje a zařízení a samozřejmostí je pro nás práce s čistícími prostředky, které chrání životní prostředí a které jsou atestované v ČR. Při jejich výběru respektujeme případné přání zákazníka. Agentura Domov klade velký důraz na výběr zaměstnanců. Absolvují odborná školení týkající se bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, hygieny a požární ochrany. Zaměstnanci vykonávají veškeré úklidové práce v jednotném oblečení s označením naší firmy a jsou vybaveni jednotnými úklidovými pomůckami. Garantujeme jejich bezúhonnost, kvalitně odvedenou práci a solidní vystupování. Spolupracujeme s IVPD ( INSTITUT VZDĚLÁVÁNÍ PRACUJÍCÍCH V DOMÁSNOSTI), který pro nás zajištuje hospodyně s certifikátem. Tyto hospodyně jsou speciálně vyškolené pro údržbu speciálních povrchů s velmi kvalitními čist. prostředky profesionálních značek CLEAMEN, STAR, KRYSTAL..

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Na Vrchu 301/14
Telefon: 257 316 136
E-mail: [email protected]

> Komentáře