Agentura Chůvička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Agentura Chůvička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Hlídání dětí zajišťujeme/garantujeme výhradně pracovnicemi s kvalifikací zdravotní sestry, proto jsou naše služby na nejvyšší profesionální úrovni. Hlídáme děti od narození bez omezení věku, akutně i chronicky nemocné, pravidelně i jednorázově (péče o dítě v časové nouzi). Také nabízíme hlídání dětí se závažnými zdravotními problémy, vyžadující odbornou obsluhu přístrojů apod. Chůva (zdravotní sestra), která dochází do rodiny, se orientuje v problematice pediatrie, zná zásady první pomoci dítěti a prevence úrazů. Má osvojeny dovednosti v péči o dítě. Pro stálé klienty zajišťujeme péči vykonávanou stále stejnou chůvou. Dítě si na chůvu zvykne a vytváří si k ní vztah. Rodiče získají důvěru k chůvě a klid v době své nepřítomnosti u dítěte. Chůva se lépe přizpůsobí dennímu režimu dítěte, jeho povaze a potřebám. Může dobře působit na jeho zdravém rozvoji a osvojování dovedností.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Osadní 12a
Telefon: 602627263
E-mail: [email protected]

> Komentáře