Pension Lipanka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pension Lipanka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Objekt Lipanka se nachází v obci Lipová - lázně okres Jeseník. Obec je obklopena nádhernou přírodou Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. V bezprostředním okolí se nachází mnoho zajímavých míst - Praděd, Ramzovské a Červenohorské sedlo, krápníkové jeskyně Na pomezí, Zámek v Javorníku a podobně. Místo je taktéž známo svým velmi čistým ovzduším. Velmi rádi zde také uvítáme různá školení, kurzy a jiné vzdělávací pobyty. Přijeďte si k nám také zalyžovat, na dovolenou či jinak si odpočinout a zrelaxovat V objektu je k dispozici bezbariérový výtah, bezbariérová toaleta a sprcha, velká herna, jídelna, sedm pokojů o celkové kapacitě 28 lůžek. K objektu patří velká zahrada s prolézačkami a pískovištěm pro děti, ohniště a venkovní posezení. Ceník: Ubytování: - pokoje - 180,- Kč /osoba/noc - v podkroví apartmán 3 + 1 (kuchyňka), max. 9 míst - 200 Kč /osoba/noc - děti do dvou let zdarma Stravování: - k dispozici kuchyně v objektu - zajištění obědů a večeří v blízké restauraci

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Lipová Lázně
Ulice: Lipová Lázně 396
Telefon: 776,024,394
E-mail: [email protected]

> Komentáře