Pizzeria Rugantino | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pizzeria Rugantino

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme Dětský koutek Dětské jídelní židličky Nočníky a stupátka k umyvadlu Pravidelné víkendové dětské párty Pravidelné víkendové akce organizované Pizzerií Rugantino II. Po příchodu každé dítě dostane vlastní zástěrku Pod naším vedením si děti vytvoří vlastní pizzu z libovolných surovin Následně je v dolním salónku pro ně připraven program vždy od jednoho známého dětského divadélka Fotografie z akce je možné stáhnout si z našeho webu Postaráme se o Vaše děti, zatimco Vy můžete prožít nerušený oběd! Narozeninové oslavy na objednávku Pod naším vedením si děti vytvoří vlastní pizzu z libovolných surovin Výzdoba pizzerie je samozřejmostí. Navíc ji přizpůsobíme malé oslavenkyni nebo oslavenci Budete-li si přát, zajistíme i doprovodný program formou divadélek, kouzelníků, bublifukářů, atd. Možnost zakoupení speciálních zástěrek na výrobu pizzy

> Otevírací doba

PO - SO 11-23
NE 12-23

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Klimentská 40
Telefon: 224 815 192
E-mail: [email protected]

> Komentáře