AutoKemp Milovice u Hořic | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

AutoKemp Milovice u Hořic

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

AutoKemp Milovice u Hořic nabízí ve svém areálu venkovní koupaliště se skluzavkou. V jeho blízkosti se nachází sportovní areál, kde si můžete zahrát minigolf, tenis nebo volejbal.K dispozici je také velká šachovnice. Sezóna v kempu probíhá od května do konce října. Rozloha kempu je 3,60 ha a ubytovat se zde mohou jak návštěvníci s obytnými přívěsy, tak stany. K dispozici je 65 elektrických přípojek (10AMp). Kapacita 60 karavanů a 40 stanů. Dále nabízí pobyt v bungalovech, chatkách nebo ve stabilních obytných přívěsech v provedení 2, 3 a 4 lůžkových o celkovém počtu 190 lůžek. Ve většině ubytovacích zařízeních je možnost vaření, lednička a temperování. Lůžka jsou vybavena povlečením.Kemp je dále vybaven pěti moderními sociálními zařízeními (WC. sprchy) a samostatným zařízením pro vozíčkáře,několika samostatnými kuchyňkami, prádelnou s automatickou pračkou a sušičkou. Pro zpříjemnění pobytu nabízí služby rehabilitační, kosmetické a kadeřnické. Pro MIMINKA možnost zapůjčení cestovní postýlky a vana s přebalovacím pultem.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Milovice u Hořic
Ulice: Milovice u Hořic 46
Telefon: 602 275 577
E-mail: [email protected]

> Komentáře