Zámek Velké Březno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámek Velké Březno

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zámek Velké Březno je jedním z nejmladších, nejnovějších zámků, jaké byly na území České republiky postaveny, ale v jeho zdech žili lidé, kteří měli velký vliv nejen na české dějiny. Zámek byl totiž vystavěn až v letech 1842 až 1845, a to pro bývalého nejvyššího purkrabího Českého království, hraběte Karla Chotka, který se zde po svém penzionování rozhodl strávit podzim života. 5 hektarů anglického parku a maličký francouzský park s výhledem na rybník s lekníny, rákosím, denivkami a také s kapry, pochází až ze začátku 20. století. Najdeme tu místa pro různé kratochvíle - dvě fontánky, plavecký bazén, kuželník, lavičky s pěknými výhledy nebo třeba odpočívadlo. A když si celý park projdeme, zjistíme, že sem byly také vysazeny různé druhy zajímavých a dendrologicky hodnotných dřevin. V kalendáři akcí najdeme kostýmové nebo noční prohlídky, výstavy obrazů i vína. V Ústí nad Labem přejedete jeden ze dvou mostů přes Labe a tak se dostanete na druhý, střekovský břeh. Dál pokračujte směrem na Děčín, tedy ve směru toku řeky. Po 10 km přijedete do Velkého Března. Otevírací doba: duben-říjen 9.00-16.00 hod. mimo pondělí a úterý, květen-září: 9.00-18.00 hod. mimo pondělí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Velké Březno
Ulice: Zámecká 63
Telefon:  475 228  331
E-mail: [email protected]

> Komentáře