Aqua club ORCA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aqua club ORCA

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Aqua club ORCA je centrem kojeneckého plavání v Jihlavě. Centrum se nachází v přízemí zrekonstruovaného domu ve Smetanově ulici a sestává se z recepce, bazénu, sauny, herny, kočárkárny a sociálního zařízení. Kurzy kojeneckého plavání v Aqua clubu ORCA vedou odborně vyškolené instruktorky, které vlastní osvědčení o absolvování kurzu MŠMT a ovládají metodiku a didaktiku plavání. Ty úplně nejmenší děti, tedy od narození do 4 měsíců, navštěvují individuální lekce plavání ve speciální vaničce. Pro děti od 4 měsíců do 5-ti let jsou určeny kurzy plavání v bazénu se slanou vodou. Děti jsou rozděleny do skupinek 6 – 8 dětí podle věku a pokročilosti. Bazén je 1,2m hluboký a jeho rozměry jsou 8m x 4,5m. Teplota vody je udržována na 31°C. Voda se upravuje dle vyhlášky č. 135/2004 sb. a je pravidelně kontrolována KHS. Mezi další nabídku clubu patří - aquaerobic pro ženy - kondiční cvičení + aquaerobic - pronájem bazénu a sauny - saunování dětí a rodičů - výtvarná dílnička pro maminky a děti - zpívání a hrátky pro děti a maminky - přednášky - plavání pro těhulky

> Otevírací doba

dle rozpisu kurzů

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Jihlava
Ulice: Smetanova 8
Telefon: 724 245 185
E-mail: [email protected]

> Komentáře