Malíkovský dvůr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malíkovský dvůr

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Uvolněte se a odpočiňte si v krásném prostředí hlubokých lesů Česká Kanada nebo okuste koupání v rybnících s malými písečnými plážemi, nově zřízený Aqua Park s vnějším a vnitřním bazénem. Máte-li rádi golf, tři golfová hřiště jsou na dosah ruky. Nová Bystřice - 9 jamek, Club Mnich - 18 jamek a Golf Resort Haugschlag na severní hranici Rakouska. Preferujete cyklistiku? Pak vás bude zajímat světově známá cyklistická trasa Praha - Vídeň, která prochází přímo Malíkovem (cesta 32). Kromě této trasy je celé okolí protkáno cyklistickými trasami všech stupňů náročnosti. A co rybaření, tennis nebo jízda na koni? To vše pro vás můžeme zařídit v blízkém okolí. Chcete-li spíše relaxovat, nenaleznete lepší místo pod sluncem. * dětská postýlka * kuchyňské vybavení * kuchyňský kout * lednice * minibar * myčka nádobí * pračka * sociální zařízení WC, sprcha * sušička * televizor Poskytované služby * bezbarierový přístup * dětský koutek * dětský koutek * domácí zvíře * gril, zahradní * internet * kavárna * kuchyňský kout * lyžárna * parkoviště, hlídané * parkoviště, nehlídané * počítač * pračka * společenská místnost * sušička * televize * úschovna kol * venkovní terasa * WIFI * zahrada

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Malíkov nad Nežárkou
Ulice: Malíkov nad Nežárkou 6
Telefon: 384,385,024
E-mail: [email protected]

> Komentáře