Penzion Holenský dvůr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Holenský dvůr

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion Holenský dvůr se nachází v kouzelné jihočeské přírodě s rybníky, bohatými lesy a řadou pamětihodností, nedaleko od Jindřichova Hradce. Nově rekonstruovaný rozložitý Černínský dvorec ležící osamoceně u rybníku Velká Holná a u Jemčinské obory. Ubytovací kapacita ve 58 pokojích, jižní Čechy, bazén, fitnes, rybaření, pořádání firemních meetingů, kongresová turistika, školení obchodní, sportovní, kulturní, relaxační, turisticko - poznávací seniorské a rekondiční programy.Široká škála vyžití...přijeďte a budete rádi vzpomínat! * dětská postýlka * sociální zařízení WC, sprcha * telefon * televizor * trezor Poskytované služby * bezbarierový přístup * dětské hřiště * domácí zvíře * gril, zahradní * konferenční sál * parkoviště, nehlídané * pračka * restaurace * salónek * společenská místnost * televize * trezor * úschovna kol * venkovní terasa * zahrada

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Kardašova Řečice
Ulice: Ratiboř č.p. 52
Telefon: 384,382,376

> Komentáře