Rodinný pension Dům Alois | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný pension Dům Alois

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinný penzionek Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci v roce 2005 nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou. Pokoje a studia mají vlastní kuchyňku, jídelní kout, soc. zařízení a TV/SAT. Společenská místnost a dětská herna zpříjemní chvíle strávené mimo zasněžené svahy nebo za nepříznivého počasí. Pro rodiny s miminky a malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky (s vybavením), jídelní židličky, vanička s lehátkem a kyblík na koupání miminek TUMMY TUB, lehátka a sedačka do sprchových koutů pro miminka a batolata, nočníky, noční světýlka do pokojů, sterilizovačka do MW, ohřívačka lahví... atd. WiFi internet v penzionu ZDARMA. V objektu je hostům k dispozici sušárna a lyžárna (kolárna v letním období). Parkoviště je přímo u objektu. ZAHRADA: Pokud přijedete v létě, čeká Vás na udržované zahradě trampolína o průměru 430cm, bazének (solární ohřev, písková filtrace), posezení u ohniště, veliké pískoviště pod ořechem, prolézačky a hračky nejen od firmy Little Tikes. Nově pro vás připravujeme krytou venkovní herničku pro případ nepříznivého počasí a pergolu ke klidnému posezení. K dispozici je automatická pračka i prací prostředky a sušička. Celý objekt je nekuřácký.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Trutnov
Ulice: Černý Důl 127
Telefon: 777 243 124
E-mail: [email protected]

> Komentáře