Restaurace Cinda Císařský ostrov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Cinda Císařský ostrov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme Vás k návštěvě do naší restaurace Cinda na Císařské louce. Těšit se můžete na příjemné posezení na předzahrádce, v zimní zahradě či interiéru restaurace. Denně od 08:00 do 20:00 Vám nabízíme jídla z kvalitních a čerstvých surovin, domácí limonády či čerstvé domácí koláče. Připravujeme pro Vás chutnou českou kuchyni, která je obohacena o čerstvé ryby, šťavnatá masa či lehké saláty. V rámci areálové restaurace se zimní zahradou a kavárny nabízíme profesionální cateringové služby od BBQ až po tematické menu dle zadání. Restaurace, která je stylizovaná do éry První republiky, je rozdělena na tři pomyslné části: vnitřní prostory s krbem a příjemným posezením (kapacita max. 50 osob), pohodlná zateplená zimní zahrada (kapacita cca. 50 osob) a předzahrádka se slunečníky a nádherným výhledem na Vltavu. Součástí areálu je i dětské hřiště, které je určené pouze pro návštěvníky restaurace Cinda.

> Otevírací doba

denně od 11:00 do 22:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Císařská louka
Telefon: 605209026
E-mail: [email protected]

> Komentáře