Zoopark Zájezd | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zoopark Zájezd

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.7  (23x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zoopark je s péčí budovaná mini-zoo v obci Zájezd. Uvidíte zde několik druhů opic a poloopic (jistě znáte lemury z kreslené pohádky Madagaskar), kočkovité šelmy i dravé ptáky. I ve Středočeském kraji můžete najít kousek té nevšední přírody, a to v Zooparku Zájezd. Malou, pozvolna se rozrůstající zoo najdete v obci Zájezd, nedaleko města Kladna a letiště Václava Havla. Rozkládá se na necelých 2500m2 a v roce 1998 ji založili lidé, kteří neváhali a začali realizovat své sny. Areál byl pro veřejnost zpřístupněn 1. září 2009. V zooparku je chováno přes 40 druhů exotických a domácích zvířat. Těšit se můžete na několik druhů lemurů a drápkatých opiček, velbloudy, lamy, surikaty, klokany, mary a různé druhy papoušků a dravých ptáků. Také zde žijí kočkovité šelmy například karakali, oceloti a v evropské přírodě ohrožení rysové. V letních měsících tu najdete jedinečnou expozici chameleonů, kterou jinde v české republice neuvidíte. Nejen pro děti je zde otevřený kontaktní zookoutek, kde můžete poznat ovce, kozy, morčata a králíky opravdu velmi zblízka. Zoopark je koncipován ryze přírodně, proto jsou výběhy, voliéry a další stavby vyráběny z přírodních materiálů. Po celý rok zde pro vás připravují nejrůznější zábavné a naučné programy (komentovaná krmení, prohlídky s průvodcem, ukázky dravých ptáků, křtiny, soutěže pro děti, divadelní představení a jiné). Přijďte se podívat.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zájezd
Ulice: Zájezd 5
Telefon: 312,250,887
E-mail: [email protected]

> Komentáře