Rekreační areál kemp Moře u rybníku Řeka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rekreační areál kemp Moře u rybníku Řeka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Návštěvníkům „Moře u rybníka Řeka“ se nabízí několik možností, jak se ubytovat. Záleží jen na vás, jaký typ dovolené si představujete a který si vyberete. Sportovně-spartánská dovolená – ubytování pod širým nebem, pod stanem či v autě nebo karavanu v areálu kempu. Připojení na elektřinu možné. Hosté v kempu mají k dispozici umývárnu, splachovací WC a teplou vodu ve sprchách po celý den (automat na mince). Romanticko-sportovní dovolená – ubytování ve dřevěných kajutách v těsné blízkosti pláže. Ze dveří každé kajuty je nádherný výhled na rybník a na kryté terase před kajutami je velmi příjemné posezení. Pohodlná dovolená – ubytování v pokojích zděného domu, kde můžete bez sebemenších obav čelit jakýmkoliv rozmarům počasí. Rozhodnete-li se zde strávit dovolenou, určitě si vyberete cíl z mnoha přírodních, kulturních a historických pamětihodností, které se v okolí areálu nacházejí. Můžete se vypravit na výlet buď autem - nebo na kole po mnoha cyklistických stezkách brázdících náš kraj - nebo vyrazíte pěšky po některé z turistických značených tras.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Krucemburk
Ulice: Krucemburk
Telefon: 775,233,201
E-mail: [email protected]

> Komentáře