Autokemp Seč Pláž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Autokemp Seč Pláž

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kemp má travnatý upravený povrch, přímo na něj navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Kemp je svou polohou vhodný především pro rodinnou rekreaci. Je zde mnoho atrakcí pro děti. Můžete se tu ubytovat v chatkách, postavit si stan nebo si zde umístit karavan.Najdete zde prodejnu základních potravin, ovoce a zeleniny, drogistického zboží, novinový stánek, rychlé občerstvení, zmrzlinu točenou i kopečkovou, několik příjemných hospůdek. V základní výbavě kempu je úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost s TV, satelitem a DVD, množství společenských her k zapůjčení, volně přístupná jídelna s kuchyňkou vybavenou vařiči, dřezy, mikrovlnkami a varnými konvicemi, samozřejmostí jsou i židličky a stolky pro malé děti, dětský koutek, dětské prolézačky, pískoviště, volejbalové hřiště, malá tělocvična s ping-pongem a posilovacími stroji, velká trampolína, skákací hrad, zorbing ( koule na svahu ) atd.V okolí Seče je k vidění mnoho přírodních i historických zajímavostí. Jsou zde hluboké lesy s množstvím průzračných potoků, říček, skalních útvarů. Pro děti je velkou atrakcí cca 18 km vzdálený Kočičí hrádek u hřebčína ve Slatiňanech, což je miniaturní zmenšenina zámečku, ve které si mohou děti hrát

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Seč
Ulice: AK Seč Pláž
Telefon: 469 676 286
E-mail: [email protected]

> Komentáře