Dům dětí a mládeže Sova Cheb | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Sova Cheb

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dům dětí a mládeže SOVA v Chebu je školské zařízení, které zabezpečuje vyplnění volného času dětí, mládeže, jejich rodičů a ostatních zájemců. Pravidelná zájmová činnost je rozdělena do oblasti tělovýchovné, estetické, společenskovědní, technické a přírodovědné. V průběhu roku nabízíme příležitostné akce jako např. karnevaly, soutěže, výtvarné dílny, exkurze, turistické akce. Prázdninová činnost je zabezpečována formou táborů jak v tuzemsku, tak v zahraničí a současně je Dům dětí otevřen pro ty co zůstávají ve městě. Dům dětí a mládeže zabezpečuje výuku dopravní výchovy pro základní školy z Chebu. Další aktivitou je zabezpečování sportovních soutěží, vodáckých výcviků, horolezeckých výcviků a různých typů olympiád pro základní a střední školy. Dům dětí je schopen zajistit organizačně akce pro děti dle přání škol, podniků nebo jiných zájemců. Spontánní aktivity zabezpečujeme v areálu DDM po celý rok a na školních hřištích od května do října. Zájemci si zde nohou zdarma zapůjčit různé sportovní vybavení. O tuto aktivitu je ze strany mládeže velký zájem.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Cheb
Ulice: Goethova 1108/26
Telefon: 354 4321 77 – 8
E-mail: [email protected]

> Komentáře