Středisko volného času Kynšperk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Středisko volného času Kynšperk

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

SVČ – DDM pracuje podle svého vzdělávacího programu „Hraj si, sportuj, vzdělávej se". Je součástí Základní školy Kynsperk n. O. Do SVČ – DDM mají zcela zdarma přístup všechny děti školou povinné, studenti a mládež do 26 let. Zapůjčení veškerých pomůcek – sportovní potřeby, společenské hry, výtvarné potřeby, počítačové hry, hraní i práce na počítači, přístup k internetu je zcela zdarma. Činnost střediska zahrnuje různé oblasti zájmového vzdělávání. Obory zájmových kroužků: sportovní, pracovní a modelářské, vědomostní, vzdělávací, výchovné, hudební, jazykové, taneční, estetické. Příležitostná výchovná, vzdělávací, zájmová a tematická rekreační činnost se koná většinou ve dnech volna (viz plány akcí). Táborová činnost, osvětová činnost – organizace různých besed a exkurzí, každodenní otevřená nabídka spontánních činností. SVČ – DDM má tři herny, kancelář, sociální zařízení. Je zde také pracoviště školního psychologa.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Kynšperk nad Ohří
Ulice: J. A. Komenského 540
Telefon: 352,683,135

> Komentáře