SpideRS CENTRE - lanový park Říčky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SpideRS CENTRE - lanový park Říčky

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lanový park - (lanové centrum) je určen pro širokou veřejnost a nabízí adrenalinové zdolávání malého, středního či velkého okruhu, přejezd gravitační lanovkou nad Hlubokým potokem. Pro nejmenší máme připraven mini park, na kterém mohou za dohledu doprovázejících pilovat lezecký um. Doprovázející osoby jistě ocení, možnost posezení přímo v centru dění s možností občerstvení. Na návštěvníky čeká více jak šedesát překážek ve výšce 3 až 16 m nad zemí na ploše o rozloze cca. 3500 m2. Překážky jsou zhotoveny převážně z dřevěných prvků, kvalitních ocelových a nylonových lan. Každý spiderman se jistí na ocelovém laně připevněném ve výšce cca 180 cm nad překážkou. Na malém okruhu budete překonávat rozmanité překážky mezi plošinami ukotvenými na zdravých vzrostlých stromech, s možností vyhnout se obtížnějším prvkům. Střední okruh určený pro zdatné jedince, zahrnuje již několik náročnějších překážek. Velký okruh navazuje na malý a střední okruh a je zakončen přejezdem nad potokem Hluboký. Sjezd lanovkou nad potokem Hluboký je možné absolvovat samostatně, na druhé straně vystoupat k vrcholu smrku a ještě jednou se spustit zpět přes potok do výchozího místa. Než se pustíte do tohoto nevšedního dobrodružství na malém, středním a velkém okruhu zkontrolujeme vaši minimální výšku 140 cm, což je jediný limitující faktor z důvodu správného jištění účastníka. Pro mini-park je limitující výška pouhých 110 cm a doporučená maximální výška je 150 cm. Instruktoři lanových a překážkových drah vám pomohou se správným oblečením celotělových úvazků, vybaví vás nezbytnou bezpečnostní přilbou a především párem jistících prvků. Instruktoři vás po té náležitě proškolí a absolvují s každým cvičný trenažér, na kterém si osvojíte základní dovednosti nezbytné pro vaši bezpečnost. Po úspěšném zvládnutí trenažéru si již sami budete vychutnávat nezapomenutelné prožitky a především pocit z překonání sama sebe.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Říčky v Orlických horách
Ulice: v sousedství Ski centra Říčky
Telefon: 608301000
E-mail: [email protected]

> Komentáře