Rodinné centrum Letná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Letná

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme občanské sdružení, nezisková organizace, fungujeme od roku 2004. Činnost provozujeme v prostorách MČ P7 v Janovského ulici 24. Naším cílem je poskytnout rodinám s malými dětmi prostor k setkání, získávání kontaktů i informací. Pravidelný provoz herny zajišťují dobrovolnice. Dopolední herna (úterý - pátek) a páteční Klubík jsou určeny pro rodiče s malými dětmi, které ještě nechodí do školky, ale mohou přijít i větší sourozenci. Jsou otevřené všem příchozím a není třeba se hlásit předem. Seznam všech aktivit, rozvrh rodinného centra a naše kurzy najdete na webu. Přejete si uspořádat dětskou oslavu v našem rodinném centru? V rámci oslavy můžete přichystat výtvarnou dílničku, připravit opičí dráhu nebo využít náš lis na výrobu připínacích placek. My poskytneme vybavení a vše ostatní je na vás. Můžete si zapůjčit naše sportovní vybavení nebo v tělocvičně rozložit stolky na výtvarku či hostinu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Janovského 24
Telefon: 723 006 933
E-mail: [email protected]

> Komentáře