Dětské dopravní hřiště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské dopravní hřiště

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské dopravní hřiště v Litoměřicích je v provozu od roku 1974. Svoji úlohu, tedy působit na poli prevence dopravní nehodovosti dětí, plní toto zařízení od svého prvního otevření až dodnes. Na přelomu tisíciletí došlo k rozšíření služeb tak, aby kromě stěžejní náplně činnosti, ke které je dopravní hřiště určeno, tedy výuky pravidel provozu na pozemních komunikacích a souvisejícího výcviku zejména věkové skupiny začínajících řidičů - cyklistů, žáků 4.ročníků základních škol, vznikla možnost využití jeho prostor i v odpoledních hodinách a to pro širokou veřejnost. V prostorách hřiště naleznete kromě možnosti volného pohybu dětí v simulovaném provozu také pískoviště pro ty nejmenší a dostatek laviček pro posezení dospělých. Mateřské školy, základní školy a školní družiny mají vstup na DDH zdarma, vstup v rámci spontánní činnosti (provoz pro veřejnost) je za poplatek 20,- Kč, v případě zapůjčení kola dalších 20,- Kč ( pouze v doprovodu dospělé osoby). Ve večerních hodinách je učebna DDH pronajímána na výuku autoškolám. Ve školním roce využívají dětské dopravní hřiště také školní družiny Litoměřických škol, které mají vyčleněné termíny návštěvy a je pro ně zpracován harmonogram vstupu a další organizace jako Dětský domov, Klokánek a další a to v měsících duben - červen a září - říjen. Návštěvu je možné domluvit telefonicky na kontaktním čísle. Tyto skupiny dětí mohou na dopravní hřiště s pedagogickým doprovodem a je pro ně stanovena doba od 14,00 hodin do 15,00 hodin. Bližší informace poskytneme na telefonní lince +420 416 731 967, +420 602 589 900.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Litoměřice
Ulice: DDM Rozmarýn, Plešivecká 1863/15
Telefon: +420 416 731 967
E-mail: [email protected]

> Komentáře