Dům dětí a mládeže hl.m.Prahy - Karlínské spektrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže hl.m.Prahy - Karlínské spektrum

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největším střediskem volného času v Praze a s šedesátiletou tradicí patří mezi nejstarší domy dětí v České republice. Jeho zřizovatelem je hlavní město Praha. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy nabízí pravidelné výchovné, vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé, dále příležitostné výchovné, vzdělávací, zájmové a tematické aktivity a akce pro širokou veřejnost. Mezi ně patří divadelní, pěvecká či taneční vystoupení a přehlídky, výstavy, dílny nebo také dny otevřených dveří. V našem zařízení poskytujeme rovněž zázemí pro činnost neorganizované mládeže ve volně přístupných otevřených klubech a nezapomínáme ani na péči o předškoláky, jež je zajišťována v Centrech předškolních dětí. Nedílnou součástí nabídky naší organizace jsou klasické tábory, příměstské tábory, víkendové akce, specializovaná sportovní a umělecká soustředění, mezinárodní výměny i školní či skupinové pobyty ve vlastních ubytovacích objektech po celé republice. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy tvoří sedm specializovaných středisek: Karlínské Spektrum Klub Klamovka Stanice přírodovědců Stanice techniků Stadion mládeže Jezdecké středisko Zmrzlík Informační středisko Ředitel Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy Ing. Mgr. Libor Bezděk

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Karlínské nám. 7
Telefon: 222 333 888
E-mail: [email protected]

> Komentáře