Hřiště Mlejnek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hřiště Mlejnek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vybavení: 2 tabule, lanovka, prolézačka se stěnou na lezení, závěsný kolotoč, prolézačka s tyčí, žebříkem, hrazdou a lanem, věž se šplhací rampou a 2 skluzavkami, prolézačka s 2 závěsnými houpačkami, věž se šplhací rampou a 1 skluzavkou, vláček se skluzavkou a tunelem, kolotoč, 2 pružinové houpačky pro dva, kladinová houpačka, altánek, 2 pružinové houpačky (koník, ryba), skluzavka, pískoviště s mlýnkem, vláček Voda: ne WC: ne Oplocení: ano Lavičky: ano Hlídač: ne Povrch: travnatý, pod některými herními prvky je písek Poznámka: hřiště je rozčleněno do tří částí podle věku. Lanovku nedoporučuji pro menší děti. Je nepříliš vhodně postavená a dítě po dojezdu může narazit do rampy. Mohlo by dojít ke zranění. Mimo oplocení je posezení se stoly a lavicemi. Provozní doba: denně 8:00-21:00

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Ulice Na Mlejnku
E-mail: 0

> Komentáře