Mateřské centrum Jablíčko Slovany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Jablíčko Slovany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

MC Jablíčko je zařízení s celodenním provozem pro rodiče a děti od nejútlejšího věku, nabízející prostor pro trávení volného času, mnoho kurzů a dalších doplňkových služeb. K dispozici je herna propojená s minikavárnou, internetovým koutkem - wifi připojení zdarma, tělocvična a klubovna. MC nabízí: 1. Volnou hernu 2. Tělovýchovné kurzy a zdravotní cvičení pro děti - rozděleno dle věkových kategorií ( již od 2 měsíců věku dítěte), všeobecné cvičení, základy sport. gymnastiky, aerobic, taneční průprava, jóga, zdravotní tělesná výchova 3. Tělovýchovné kurzy a zdravotní cvičení pro dospělé - cvičení pro těhotné, pro ženy po porodu, aerobic bodyform, jóga, powerjóga, víkendové cvičení pro ženy 4. Hudebně dramatické kurzy pro děti - odpoledne s písničkou, veselé pískání, flétničky 5. Výtvarné kurzy - malovánky, keramika pro rodiče s dětmi od 3 let, výtvarné dílny pro školáky i předškoláky a dospělé 6. Aktivity zaměřené na předškolní a školní přípravu * Předškolák (program pro děti od 5 let bez rodičů. Zaměřeno na zvládnutí školní docházky, včetně grafomotorických cvičení) * Školička (blok hudebních, výtvarných, herních aktivit pro děti ve věku 2 - 4 roky s doprovodem rodičů připravující na pobyt v mateřské škole) * Jesličky (celodopolední program pro děti od 2 do 4 let bez rodičů, s dětskou sestrou. herní a jednoduché výchovně-vzdělávací aktivity) 7. Jazykové kurzy - angličtina a němčina pro děti rozdělená dle věk. kategorií, angličtina a němčina pro dospělé 8. Kurzy obsluhy PC pro začátečníky i pokročilé 9. Sezónní pobyty pro rodiny 10. Možnost pronajmutí prostor pro narozeninové oslavy a zajištění zábavného programu pro děti.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň - Slovany
Ulice: Jablonského 4
Telefon: 776 040 503
E-mail: [email protected]

> Komentáře