Dům dětí a mládeže Karlínské Spektrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Karlínské Spektrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Hudba - Tanec - Výtvarka a keramika - Divadlo a film - Vzdělávání - AJ, ČJ pro cizince a jiné. Ostatní - klub Capartů (3-5 let) - dopolední hlídání s programem; akreditovaný kurz pro zdravotníky Outdoorové centrum - Loděnice Vltava - po-pá 9.00-21.00 Otevřený klub nabízí prostor pro neorganizovanou veřejnost, která chce zkusit vodácké a turistické aktivity bez dalších závazků (programy na lanech a lezecké stěně). V případě zájmu nutné objednat předem. Informace: http://www.vysokalana.cz/ Klub Podsklepeno - Karlínské Spektrum - po-pá 8.00-17.00 (dle rozpisu na www) Během prázdnin fungujeme jako otevřený klub - možnost zapůjčení her, uspořádání projekcí, přednášek apod. Po telefonické domluvě na tel. čísle 222 333 888 můžete kdykoliv přijít i mimo stanovenou otevírací dobu. Kromě toho nabízíme možnost otevřené zkušebny (každý den dle rozvrhu nabízíme klubové jeviště ke zkoušení kapel a divadel), samoobslužné kavárny (posezení, popovídání, uvaření čaje, kávy, atd.), možnost zapůjčení společenských her. Kontakt: Aleš Zenáhlík, tel.: 222 333 888, e-mail: [email protected], http://podsklepeno.ddmpraha.cz/

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Karlínské nám. 7
Telefon: 222 333 888
E-mail: [email protected]

> Komentáře