Centrum Najáda - aktivity v plaveckém bazéně-Dům zdraví | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum Najáda - aktivity v plaveckém bazéně-Dům zdraví

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme: Plavání pro veřejnost Provoz sauny pro ženy, muže a sauna společná Pravidelné cvičení AQUAAEROBIKU pro muže i ženy Plavecká škola pro MŠ, ZŠ a SŠ - pondělí, čtvrtek, pátek dopoledne a částečně odpoledne Plavecký oddíl - zdokonalování plaveckých dovedností a plaveckých stylů, rozvoj fyzické kondice Rekvalifikační kurz - Instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku Masáže pro děti i dospělé Možnost občerstvení v bufetu, který je přístupný z prostoru bazénu Pro naše nejmenší nabízíme tyto aktivity: Plavání a cvičení těhotných maminek Plavání v rodinách Plavání ve vanách 3 - 6 měsíců Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku - každé úterý a středu Natáčení a fotografování dětí nad i pod vodou Týdenní pobytové dovolené rodičů s dětmi s plaváním a programem pro děti a dospělé - připravujeme na léto 2011 dovolenou na Kolínské Boudě v Krkonoších Centrum Najáda nově připravuje tyto aktivity: Saunování pro rodiče s dětmi Kurzy první pomoci /pro MŠ, ZŠ i širokou veřejnost Cvičení AQUAAEROBIKU pro žáky a jejich učitele 2. stupňů ZŠ, sportovních tříd a studenty středních škol Příprava k přijímacím zkouškám na VŠ či SŠ pedagog. typu a sportovního charakteru Kurzy šnorchlování, ploutvičkování a potápění pro děti Výuka plavání pro začátečníky /výuka základních plaveckých dovedností/ a pokročilé /zdokonalení techniky jednotlivých plaveckých stylů / - pro jednotlivce i skupinky Plavání a cvičení pro seniory při hudbě s využitím plaveckých pomůcek Tábory pro děti organizované v čistém horském prostředí Příměstské tábory v Domě Zdraví v Novém Městě nad Metují

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Nové Město nad Metují
Ulice: ul. 28. října 415 
Telefon: 776321263
E-mail: [email protected]

> Komentáře