Zdravá školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zdravá školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Naše vize: Zdravá školka chce společně s rodiči vychovat generaci dětí, které bude záležet na fyzickém a duševním zdraví člověka, kvalitních mezilidských vztazích a životním prostředí. - Zdravá školka je jedinou soukromou mateřskou školou registrovanou v Rejstříku škol a školských zařízení. Díky tomu máte jistotu, že je pod neustálým dohledem např. Krajské hygienické stanice, České školní inspekce, Krajského úřadu a dalších institucí. Zaručujeme bezpečné a kvalitní zázemí s opravdovými profesionály. - Naše provozní doba je 12 hodin. Děti přijímáme od 7:00 hodin a večer vyprovázíme poslední děti až v 19:00 hodin. Nad tento standard se ještě dokážeme přizpůsobit a nabídnout speciální provozní časy nebo např. noční a víkendovou školku. Docházka je navíc velmi flexibilní, děti mohou ráno přijít podle svých zvyků nebo potřeb rodiče a stejně tak odejít domů. - Zdravá školka je plnohodnotné předškolní zařízení s množstvím nadstandardních prvků a možností. Postupujeme v souladu s vlastní filozofií a koncepcí „Zdravá školka – šťastné dítě“ a samotné vzdělávání je stanoveno schváleným ŠVP – „Putování za Sluníčkem“. - Již ve standardních službách Zdravé školky je program zahrnující nebývalé množství aktivit spojených s pohybem, výukou anglického jazyka, aktivit spojených se zdravým životním stylem pro podporu dětí žijících v regionu s vysokým stupněm znečištění ovzduší. Pro děti Zdravé školky je k dispozici vlastní logopedická poradna, psychologická poradna, spolupracující lékař Zdravé školky a stále rozšiřujeme nabídku zájmových kroužků. - Registrovaná kapacita je 15 dětí. Díky tomu garantujeme výjimečný a individuální přístup ke každému dítěti. K jeho vzdělávání jsou vytvořeny individuální plány, které jsou nejen důsledně plněny, ale také kvalitně hodnoceny. Každý rodič má detailní přehled o rozvoji a výsledcích svého dítěte. Důraz je kladen na rodinné prostředí a všestranný rozvoj. - Spolupracujeme s řadou významných partnerů na regionální i celorepublikové úrovni a neustále hledáme zajímavé a přínosné možnosti jak zlepšit a zkvalitnit prostředí a vzdělávací možnosti pro Vaše děti. - Jen kvalitní pedagog může poskytnout kvalitní vzdělání. Proto velmi dbáme na výběr každého člena týmu Zdravé školky. Pedagogové každý rok procházejí množstvím školení a neustálým vzdělávacím procesem, díky čemuž se jejich odbornost neustále zvyšuje. - Každý týden chystáme tematický výlet nebo zajímavou externí aktivitu, 2x měsíčně probíhá ve Zdravé školce canisterapie (kontakt dětí a psů s prokazatelnými pozitivními účinky na dětskou psychiku), nabízíme řadu sportovních aktivit (plavecké kurzy, lyžařské kurzy), s našimi dětmi slavíme narozeniny a neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme nabídku služeb a možností pro děti i rodiče. NECHTE SVÉ DĚTI VYNIKNOUT - VE ZDRAVÉ ŠKOLCE K TOMU DOSTANOU PROSTOR

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Na Nivách 311/33
Telefon: 775257208
E-mail: [email protected]

> Komentáře