Mistral café | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mistral café

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mistral café je restaurace a kavárna kde rádi přivítáme i ty nejmenší návštěvníky. Najdete nás v historickém srdci Prahy, jen pár minut chůze od Staroměstského náměstí nebo Karlova mostu. Interiér je nevšedně řešený, jednoduchý, ale krásný, vyzdobený spoustou květin a bylinek. Mistral je příjemné místo pro víkendové rodinné obědy nebo posezení nad kávou. Dětem jsme vyhradili speciální prostor - malý dětský koutek s hracím domečkem a stolkem na kreslení. Větší ze dvou místností je nekuřácká, součástí jídelního lístku je dětské menu. Náš personál je na děti zvyklý a má s nimi dostatek trpělivosti. Menu je inspirované především českou kuchyní, s lahodnými přesahy do cizích krajů. Potrpíme si na poctivě připravenou kávu, domácí dezerty a dobré víno. Servírujeme také snídaně, ve všední dny nabízíme polední menu.

> Otevírací doba

10:00 - 23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Valentinská 11
Telefon: 222 317 737
E-mail: [email protected]

> Komentáře