Aquapark Děčín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aquapark Děčín

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Plavecký areál Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně sportovních komplexů v České republice. V letní části areálu najdete plavecké bazény o délkách 50 a 25 m, rekreační bazén, brouzdaliště, občerstvení a rozsáhlé travnaté plochy a také hřiště na beach-volejbal. Krytá část nabízí bazén 25m, dětský výukový bazén, 3 tobogány, vodní hřib, divokou řeku, dnový rošt, chrliče, dětskou říčku, masážní trysky, 2 whirlpooly, dětské brouzdaliště a restauraci. V prvním patře najdete fitness, 3 solária, sauny, klubovou privátní saunu (R-klub) až pro 10 návštěvníků a masáže. Díky termální vodě je možno využívat venkovní bazény i přiu chladnějším počasí. Je pro Vás připravena řada aktivit, velká část z nich využívá vodního prostředí. Přejeme Vám příjemnou zábavu. PLAVECKÉ KURZY: Plavání kojenců a batolat, Plavání rodičů s dětmi 2-4 roky Plavání dětí předškolního věku 4-6 let, Plavání mateřských školek Kurzy plavání pro neplavce, Kurzy plavání pro plavce Všechny naše kurzy jsou nejen výukou, ale i zábavou a hrou. Setkáte se s týmem zkušených, školených a příjemných instruktorů. Vodní aerobik Jóga Cyklobik Aerobní cvičení - CONCEPT II - veslařský trenažer Relaxační klub R-klub - klubová sauna

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Oblouková 1400/6
Telefon: 412704211
E-mail: [email protected]

> Komentáře