Chata Tužín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chata Tužín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Minirekreační zařízení Chata Tužín se nachází ve východní části Českého ráje v rekreační oblasti v obci Tužín. Vzdálená od pohádkového města Jičína pouhých 7 km. Je umístěna v členitém lesnatém terénu s možností sportovního a turistického využití. Vždyť jen 14 km dělí vzdálenost od Českého ráje (Prachovských skal). Jedná se o zděný objekt, umístěný ve svahu. V přízemí je společenská místnost s krbem, herna, jídelna a vybavená kuchyně pro rodinné rekreace. V 1. patře a v podkroví jsou tří, čtyř a šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), které byly v celém objektu zrekonstruovány. Na všech pokojích jsou lednice a TV. V celém objektu je satelitní a video rozvod. Celková kapacita je 24 lůžek a 14 přistýlek. K využití je zde otevřené ohniště, udírna a gril při večerním posezení.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Radim
Ulice: Tužín 11
Telefon: 493 507 664
E-mail: [email protected]

> Komentáře