Sunny Language School | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sunny Language School

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Již sedmým rokem nabízíme v Pardubicích KURZY ANGLIČTINY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ. Naše filozofie stojí na malých skupinkách studentů (max. 8), kvalifikovaných lektorech a příjemném prostředí. To vše přispívá k vynikajícím výsledkům při studiu jazyka. Samozřejmě nelze opomenout příznivou cenu kurzu a možnost začátku studia v září nebo v lednu, v případě individuálních kurzů a firemních kurzů kdykoliv během roku. Mezi jedny z nejoblíbenějších kurzů patří kurzy angličtiny pro děti, vyučujeme děti již od dvou let (s přítomností rodiče) a od 3 let samostatně. Kurzy jsou vedeny hravou formou tak, aby si dítě osvojilo slovní zásobu a základní gramatické jevy potřebné pro komunikaci odpovídající jeho věku. Kurzy angličtiny předškolních dětí jsme zavedli jako první jazyková škola v Pardubicích v roce 2003. Mezi další zajímavé kurzy patří kurzy určené maminkám, které se i v průběhu mateřské dovolené chtějí vzdělávat. V době výuky Vaše dítě pohlídáme, je-li starší, naučíme ho i základní anglická slovíčka a fráze. Nabízíme nejen levné ceny, ale hlavně malé skupinky a příjemné prostředí.

> Otevírací doba

dle rozpisu kurzů

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Pernštýnská 15
Telefon: 737 378 290
E-mail: [email protected]

> Komentáře