Rodinné cetrum Mikeš | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné cetrum Mikeš

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Program: V počáteční fázi projektu Rodinné centrum Mikeš nabízí všem rodičům s dětmi zejména pravidelný kombinovaný program pro děti do 3 let - KOŤATA a pro děti od 3 do 7 let - PUMÍCI. Jde o spojení volné hry, říkadel, pohybových hrátek a výtvarného tvoření pro děti za pomoci rodičů. KOŤATA se scházejí spíše dopoledne. S PUMÍKY počítáme odpoledne. V blízké budoucnosti usilujeme o programy zaměřené výrazněji výtvarně a hudebně zejména pro PUMÍKY. Rodičům a členům rodiny nabízíme besedy, přednášky, výtvarné dílny s možností hlídání dětí v herně. Znátě někoho zajímavého? Dejte nám vědět! Nejde nám o konzumaci množství programů, ale o prožitek společenství rodin a spoluodpovědnosti za sebe, rodinu a vznikající RC Mikeš. RC Mikeš připravuje základní programy sestavené z říkadel, pohybových hrátek, zpívání (muzicírování) a tvoření. Hudebně-říkadlový vstup trvá kolem 20 minut, výtvarničení kolem 30 minut - s ohledem na schopnost udržet pozornost u malých dětí. Děti však uvítají i příležitost k volné hře v útulné herně, maminky zase příležitost společně si pohovořit.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Proseč
Ulice: Proseč 1
Telefon: 731,598,803
E-mail: [email protected]

> Komentáře