Mateřské centrum Domeček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Domeček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Návštěvou mateřského centra získáte: aktivní využití času na mateřské dovolené pro své ratolesti možnost navázat první kontakty se svými vrstevníky rozvoj komunikace dětí (děti se naučí nové říkadla, písničky, hry, tanečky a další aktivity, které rozvíjejí smyslové vnímání) odborné a praktické informace o postupu masáže dětí a kojenců možnost společenského kontaktu maminek, navázání nových přátelství, seberealizace i čerpání inspirace pro výchovu dětí a rozšíření herního repertoáru Program mateřského centra Úterý a středa od 10:00 - určené dětem od 1,5 roku věku Program je určen pro děti, které již samostatně zvládly první krůčky. Při zpěvu písniček si děti mohou vyzkoušet jednoduché hudební nástroje, procvičí si jemnou i hrubou motoriku. Zároveň se zaměříme na rozvoj empatie, představivosti, děti se naučí pravidlům práce ve skupině. Za doprovodu básniček a písniček si děti protáhnou celé těličko, proběhnou se. Podle věku a dovedností dětí budeme tvořit, malovat a modelovat. Děti si postupně připravují na kolektiv vrstevníků. Zároveň se maminky naučí své ratolesti masírovat, základy aromaterapie, a relaxační techniky. Jednotlivé programy budou přizpůsobeny schopnostem, věku a zájmu dětí i maminek. Čtvrtek od 10:00 - určené pro miminka a batolata Kouzelné dopoledne věnováno nejmenším miminkům (od věku cca. 3 měsíců). Pohupováním, mazlením a protahováním podporujeme psychomotorický vývoj dětí. Zazpíváme si, zahrajeme miminkům na jednoduché hudební nástroje, naučíme se nová říkadla a písničky. Miminka se naučí vnímat přirozenou radost ze zvuku. Součástí cvičení je protahování na velkých míčích. Do pololetního programu jsou také zařazené lekce baby masáží, včetně aromaterapie a prvky z jógy. Zároveň mají maminky možnost si osvojit pár jednoduchých protahovacích cviků na bolavá záda. Jednotlivé programy budou přizpůsobeny schopnostem, věku a zájmu miminek i maminek.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Luka nad Jihlavou
Ulice: nám. 9. května 675
Telefon: 723 830 888
E-mail: [email protected]

> Komentáře