Mateřské centrum MaMiNa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum MaMiNa

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dopolední programy ve školním roce Pondělí (9.30-11.30) – Brumíci -pro nejmenší děti kolem 1-2 let, které se již naučily chodit. Program je přizpůsoben věku dětí, účast rodičů je nutná. Při programu se děti naučí základní říkadla, vyzkouší si hru na nástroje, s maminkami si broukají písničky a tanečky. Program zárovně slouží pro první seznamování a socializaci dětí, které již odrostly Miminkování, a také jako příprava na programy pro větší děti ve středu a čtvrtek. Úterý (9.30-11.30) – Miminkování - program pro těhotné a pro rodiče s dětmi do 1 roku. Program slouží k prvnímu seznamování dětí a zapojení do kolektivu, také služí jako prevence sociálního vyloučení čerstvých rodičů. Středa (9.30-11.30) – Kapříci - program pro rodiče s dětmi od 2 - 4 let. Součástí programu je malá výtvarná dílnička s procvičováním jemné motoriky. Čtvrtek (9.30-11.30) – Cvrčci - program pro rodiče s dětmi od 2 – 4 let s důrazem na rytmiku, tanečky a říkadla. Pátek (9.00-11.30) – Malý Zvídálek - od října tr. plánujeme pokračovat v programu Malý Zvídálek, který je připraven pro děti nejen jako příprava na vstup do mateřské školky. Probíhá bez účasti rodičů. Obsahuje základní program sestavený z cvičení, říkadel, hraní na nástroje, písniček a pohádky. Po společné svačince následuje tématický program zaměřený na situace, se kterými se děti setkávají v běžném životě. Poté je připravena dílnička, kde děti vyrábějí dáreček nejen pro maminky, většinou k příslušnému tématu. Cena za jedno dopoledne je 30,-. Na tento program je nutné se přihlásit a to na tel.: 724935522 pí. Vítková nebo přímo v MC, a to každé dopoledne. Na programy Po – Čt není nutné se hlásit, cena těchto programů je 20,- za dítě a dopoledne. Prostory mateřského centra najdete na 1. stupni Základní školy v Polici nad Metují.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Police nad Metují
Ulice: Na Babí 190
Telefon: 777 903 029
E-mail: [email protected]

> Komentáře