Mortimer English Club - kurzy angličtiny pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mortimer English Club - kurzy angličtiny pro děti

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Jazyková škola s více jak 20ti letou tradicí učí děti od dvou let angličtinu, jako by to byl jejich mateřský jazyk. Používáme krásné vlastní výukové materiály i hry, výuka je vedena téměř výhradně v angličtině. Ústřední postavou je rytíř Mortimer a jeho parta provází děti našimi kurzy od počátku do konce. Zajímavě stavěné hodiny, kdy dítě je povzbuzováno k mluvení a chváleno, střídající se aktivity a spousta zábavy udrží pozornost každého neposedy po dobu výuky. Mortimer English Club nabízí návaznou výuku pro děti od 2 let, přes školáky až po teenagery. První roky učíme děti rozumět angličtině a také anglicky mluvit, gramatika a psaní přichází na řadu později. Učíme v malých skupinách tak, aby se každému dítěti dostalo individuální pozornosti a mělo možnost často mluvit. *Kurz Minis (2-4 let) - každé úterý od 16:30h Kurz English for Children (4-6 let) - každé úterý od 17:30h* Mortimer English Club je nyní na 13 místech naší republiky. Maminky s dětmi k nám mohou chodit v Teplicích, v Mostě, Ústí nad Labem, Kralupech nad Vltavou, Brandýse nad Labem, Ostravě, Plzni, Hostivici, Praze 4, Praze 5, Říčanech u Prahy, Dubé u České Lípy a Šternberku.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Hostivice
Ulice: Na Výhledu 1447
Telefon:  723566250

> Komentáře