Mortimer English Club - kurzy angličtiny pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mortimer English Club - kurzy angličtiny pro děti

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Rytíř Mortimer a jeho kamarádi dorazili i do Říčan.... ...a provedou Vaše děti zábavnými kurzy angličtiny. Mortimer English Club nabízí návaznou výuku pro děti od 2 let, přes předškoláky a školáky až po teenagery. Výuka je vedena zábavnou formou, děti se učí pomocí her, pohybových aktivit a výtvarných (tvořivých) aktivit. Aktivity se střídají tak, aby každý malý neposeda udržel Používáme vlastní výukové materiály. V hodinách mluvíme téměř výhradně anglicky. Jazyková škola s více jak 20ti letou tradicí učí děti od dvou let angličtinu, jako by to byl jejich mateřský jazyk. Používáme krásné vlastní výukové materiály i hry, výuka je vedena téměř výhradně v angličtině. Ústřední postavou je rytíř Mortimer a jeho parta provází děti našimi kurzy od počátku do konce. Zajímavě stavěné hodiny, kdy dítě je povzbuzováno k mluvení a chváleno, střídající se aktivity a spousta zábavy udrží pozornost každého neposedy po dobu výuky. Učíme v malých skupinách tak, aby se každému dítěti dostalo individuální pozornosti a mělo možnost často mluvit. Pro spokojené rodiče a prarodiče a jejich kamarády nabízíme i kurzy pro dospěláky.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Říčany u Prahy
Ulice: Jiráskova 1519
Telefon: 602 663 910      
E-mail: [email protected]

> Komentáře