Rodinné centrum Heřmánek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Heřmánek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum Heřmánek provozuje vybavenou hernu a knihovnu, zajišťuje hlídání dětí, půjčuje dětské potřeby a vybavení, nabízím poradenství zaměřené na těhotenství, rodičovství, výchovu dětí a slaďování osobního, profesního a rodinného života, poskytují prostor pro vzájemnou pomoc, předávání zkušeností a společenství a jsou otevřeni všem generacím. Připravují vzdělávací programy v oblasti podpory hodnot rodiny, zdraví a ochrany životního prostředí. - Herna Herna je vybavena množstvím hraček. Děti se zde cítí přirozeně, rády si užívají pestrý program s říkankami, zpívánkami a tvořivými aktivitami přizpůsobenými věku a zájmu přítomných dětí. Děti zde beze strachu navazují kontakt se svými vrstevníky i s dospělými. K dispozici je postýlka, kočárky, židličky na krmení a plně vybavená kuchyňku. - Hlídací koutek Ať už potřebujete čas na návštěvu lékaře, nákupy nebo si jen v klidu popovídat s kamarádkou, ať už chcete odpočívat, či pracovat, dětský koutek v Heřmánku je místem, kde se děti nenudí, kde tráví čas plnohodnotně i bez rodičů. Hlídání je určeno pro děti od měsíců do 6 let.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Náves Svobody 41
Telefon:  736 783 629
E-mail: [email protected]

> Komentáře