Rodinné a mateřské centrum Mozaika | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné a mateřské centrum Mozaika

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme tyto kurzy a aktivity: Pro rodiče a děti do 3 let - Výlet do pohádky (pro děti od 1,5 roku do 2 let), Výlet do pohádky (pro děti od 2 do 4 let), Cvičení s batolaty pro radost (pro děti do 18 měsíců), Tančíme a zpíváme – pohybově taneční kroužek (pro děti od 1,5 roku do 3 let), Tančíme a zpíváme – pohybově taneční kroužek (pro děti od 2 do 3 let), Cvičení s dětmi od 2 do 3let, Hrajeme si s angličtinou (pro děti od 2 do 3 let), Malujeme a tvoříme – výtvarná dílna pro děti od 1,5 roku do 3 let, Malujeme a tvoříme – výtvarná dílna pro děti od 2 do 4 let Pro rodiče a děti od 4 do 6 let - Tvořivý kroužek (pro děti od 3 do 6 let), Cvičíme pro radost (pro děti od 2 do 7 let) – v tělocvičně na ZŠ Všehrdova, Hrátky a angličtinou (od 4 do 7 let) Pro žáky 1. a 2. st. ZŠ - Tvůrčí kroužek s prvky dramatizace pro školáky Pro studenty a dospělé - Angličtina KONVERZACE (příprava k maturitě), Angličtina ZAČÁTEČNÍCI (studenti, dospělí), Angličtina MÍRNĚ POKROČILÍ (studenti, dospělí), Jóga Pro rodiče - Klub MIMI pro těhotné a maminky s dětmi do 1 roku – vše o vývoji, manipulaci, kojení, výživě, masáži, aromaterapii Laktační poradenství Hlídání dětí možné po telefonické domluvě Pořádání dětských oslav Volná herna Můžete nás také navštívit každé úterní dopoledne od 9:00 do 11:30 v Malých Žernosekách v našem Matřeském centru (kulturní dům) v programu Cvičíme a tvoříme.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Lovosice
Ulice: Přívozní 1036/9
Telefon: 725,177,262
E-mail: [email protected]

> Komentáře