Mateřské centrum Hopsáček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Hopsáček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Klub Sun Náchod a Mateřské centrum Hopsáček. Přijít a podívat se může opravdu každý, koho zajímá, co vše je možné zažít v našem klubu. Kouknete a zjistíte, jak to u nás vlastně vypadá a chodí, co se musí a nemusí. K dispozici Vám budou propagační materiály, přehled akcí, projdete si celé prostory, děti si pohrají v herně. V našem klubu může svůj volný čas trávit opravdu každý, bez rozdílu věku, pohlaví , místa bydliště. Většinu kroužků můžete začít navštěvovat kdykoli, během celého školního roku. Není nutné být členem ani maminkou na mateřské dovolené. Otevřené dveře jsou i pro tatínky. Prostory je možné využít k rodinným oslavám, sportovnímu klání (elektronické šipky, pin-pong, dětský florbal,.....) Herna je otevřena každý den od 9 hod do 12 hod. Dopolední program začíná od 9:30 hod. Další aktuální informace naleznete na webových stránkách.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Náchod
Ulice: Zelená 157
Telefon: 608970406
E-mail: [email protected]

> Komentáře