Rodinné centrum Kulihrášek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Kulihrášek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

KLASICKÝ PROGRAM PRO RODIČE S DĚTMI Diskusní fórum pro rodiče Tvořivá dílna pro nejmenší Základy hudební nauky Veselé zpívání a různorodé hry Tříhodinový program. Ráno se nejprve dospělí uvolní při rozhovorech s ostatními rodiči či prarodiči, děti si hrají v herně. Po uzamčení hlavních dveří Kulihrášek zahraje pohádku, při které všichni zpívají, hrají na rytmické nástroje a Kulihrášek je doprovází na kytaru. Pohádka navede maminky s dětmi k výrobě různých předmětů týkajících se daného období - malují, lepí, stříhají. Poté s Kulihráškem uklidí a odjíždějí pomyslným vláčkem do tělocvičny, kde rozvíjí své pohybové a rytmické nadání. Cvičení je doprovázeno říkankami, písničkami s kytarou nebo z CD. Při cvičení používáme cvičební pomůcky. Po cvičení se vracejí do herny, kde si děti pohrají a maminky mají čas na diskusi. Příležitostně je jeden z časů pro diskusi věnován besedě s odborníky. Rozděleno do následujících skupinek: Berušky Rodiče s dětmi ve věku 2 až 3 roky - cvičení v úterý Skupinku vedou Táňa Pipková a Lída Horká Šnečci Rodiče s dětmi ve věku 2 až 3 roky - cvičení ve středu Skupinku vedou Ivana Horníková a Zuzana Valentová Přibližný časový harmonogram: 9:00 - 9:30 herna, diskusní fórum 9:30 zamykáme hlavní dveře 9:30 - 10:00 pohádka, povídání, tvoření, zpívání 10:00 - 11:00 cvičení 11:00 - 12:00 herna, diskusní fórum Jednou za čas vyrážíme na výlety či pohádkové cesty do okolí Pardubic.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Dašická 169
Telefon: 603 116 244
E-mail: [email protected]

> Komentáře