Klub malých dubáčků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub malých dubáčků

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na naše pravidelná setkávání i jednorázové akce jsou zváni všichni, maminky, tatínkové, prarodiče či tetičky a strýčkové s malými dětmi, nastávající maminky, občané Dubé a okolí, chataři a chalupáři či návštěvníci Dubé. Jsme otevřeným klubem pro všechny. Nabízíme pravidelná setkávání v těchto kurzech: HUDEBNÍ KURZ YAMAHA Class - RYTMICKÉ KRŮČKY pro děti od 4 do 6 let POWER YOGA - pro starší děti a dospělé HUDEBNÍ KURZ YAMAHA Class - První krůčky pro děti od 1,5 do 4 let DOPOLEDNÍ VOLNÁ HERNA S PROGRAMEM pro všechny věkové kategorie, vede Martina Šepsová od září do května, vstupné: členky zdarma, nečlenky 10 Kč na dítě Sebou: přezůvky, svačinku, případně oblečení vhodné na malovaní s barvami KONVERZACE V AJ PRO POKROČILÉ - MLÁDEŽ A DOSPĚLÍ s Gábinou Garrihy "CVIČENÍ A HRÁTKY RODIČŮ S DĚTMI" - CVIČENÍ POUZE OD ŘÍJNA DO KVĚTNA ! Tělocvična ZŠ Dubá. Nutné přezůvky se světlou podrážkou! Děti pouze v doprovodu. Vhodné pro děti od 2 do 5 let, přiměřeně lze zapojit i mladší děti, pokud již chodí nebo starší sourozence. Dále pořádáme různé jednorázové akce, např. karneval, lampionový průvod, drakiáda, výtvarné dílny, výlety, apod. Máme k dispozici také zahradu, kde je vybudováno krásné nové hřiště pro děti.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Dubá
Ulice: Dlouhá 86
Telefon: 723 642 500
E-mail: [email protected]

> Komentáře