Mateřské centrum Krteček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Krteček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum je dostupné rodičům s dětmi od 0 do 6 let. Poskytuje pro rodiny prostor neformálního setkávání, vzájemnou pomoc, předávání zkušeností, vzdělávání, využívání vlastních schopností či znalostí ke vzájemnému prospěchu. Naše centrum je místem, kde děti nacházejí přirozené společenství vrstevníků a vidí svoji matku v jiné roli než v domácnosti. Otevřenost centra umožňuje integraci do společenství „odlišných“ a učí toleranci. Ženy na mateřské dovolené se aktivně zapojují do budování samosprávy centra, koncipování a zajišťování programů. Získají tak základy PR, fundraisingu, základní orientaci v zákonech i kontakt s úřady státní správy a samosprávy. To vše jim pomáhá při návratu na trh práce. Zaměstnanci centra mají možnost pracovat formou částečných úvazků a využít možnosti vzdělávat se a za svou práci v centru jsou plnohodnotně oceněni. Mateřské centrum čerpá a aktivně hledá finanční zdroje, které jsou potřebné k naplnění cílů a poslání sdružení.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Jeseník
Ulice: Průchodní 154
Telefon: 774 140 375
E-mail: [email protected]

> Komentáře