Baby Club Katka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baby Club Katka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Co je naším cílem? Plná adaptabilita dětí na vodní prostředí formou hry rodičů s dětmi. Těšit se můžete na spoustu písniček, říkanek, barevných nafukovacích hraček, plaveckých pomůcek a to vše v atmosféře klidu a lásky. Děti jsou rozděleny do skupinek podle věku a pokročilosti. Slíbit Vám můžeme kvalifikované vedení a rozzářené dětské oči a úsměv na tváři, který je pro nás tou nejkrásnější odměnou. Přijďte se sami přesvědčit, jak se nám to daří. Baby club Katka plave: s dětmi od 4-6 týdnů v: * Domácím prostředí s dětmi od 2 měsíců do 6 měsíců v rehabilitačních vanách: * Uherské Hradiště (Štefánikova 1283, bývalé kasárny) * Uherské Hradiště (nový aquapark) * Hodonín (Dukelských hrdinů 62, Klub maminek Benjamínek - rodinný dům) s dětmi od 6 měsíců pak v bazénech: * Uherské Hradiště (nový aquapark) * Staré město (hotel Synot)

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Uherský Ostroh
Ulice: U Kina 207
Telefon: 604 25 76 85
E-mail: [email protected]

> Komentáře