Lysečinská bouda v Krkonoších | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lysečinská bouda v Krkonoších

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme vám ubytování v Krkonoších v překrásném prostředí v nadmořské výšce 1 000 m, přímo na hřebenech, v klasické dřevěné horské chatě. Lysečinská bouda se nachází v chráněné oblasti KRNAPu. Kapacita objektu je 45 lůžek. V boudě je k dispozici restaurace s barem a krbem. Lysečinská bouda vyhovuje těm, kdo si chtějí odpočinout od ruchu měst a hektických lyžařských center. Bouda má vlastní lyžařský vlek v délce 850 m a pravidelně upravovanou sjezdovku v délce cca 1 000m. Děti do 3 let zdarma bez nároku na stravu a lůžko. Ceník pro školy a skupiny na požádání zašleme. Snídaně je formou bufetu. Parkování u chaty zdarma. V zimních měsících doprava zavazadel po domluvě zdarma. Restauraci v Lysečinské boudě doporučuji po osobní návštěvě - Vaše děti si mohou pohrát s hračkami v místnosti k tomu určené, k dispozici je i dětská jídelní židlička. V letním období je venku zahrádka.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Horní Lysečiny
Ulice: Horní Lysečiny 51
Telefon: 499 895 114
E-mail: [email protected]

> Komentáře